שישי, 20/07/2018 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
08:00פילאטיס מכשיריםמורה מתחלף
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מכשיריםלייה מאירזון
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
09:00בלט Bלולה ליכטמן אירגו
שעת המפגש09:00 - 10:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מזרןלייה מאירזון
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשיריםמורה מתחלף
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:15פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:30פילאטיס מזרןליטל קורן
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:20
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:30פילאטיס מזרןלירון ברייר (מורה מתחלף)
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:45 - 11:15
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מכשיריםמורה מתחלף
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:20
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
10:15מודרני ABCמור ג'סיקה מזרחי (תמר גוטהרץ)
שעת המפגש10:15 - 11:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:15פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:20 - 11:10
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
10:30בלט בסיס Aלולה ליכטמן אירגו
שעת המפגש10:30 - 11:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:35גאגא ABCמורה מתחלף (מדיסון הוק)
שעת המפגש10:35 - 11:35
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:45ויניאסה יוגהדפנה ברוך
שעת המפגש10:45 - 12:15
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
11:00פיטבולאטיס ABCניקה פילר
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
11:00יוגה אוויריתלייה מאירזון
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:00פילאטיס מכשיריםמורה מתחלף
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
11:15פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:20 - 12:10
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 13:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:35 - 13:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:50ג'אז מודרני Aרז סלמון
שעת המפגש11:50 - 13:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
12:00באר פילאטיסלייה מאירזון
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
12:00פילאטיס קלאסי BCמורה מתחלף
שעת המפגש12:00 - 12:45
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
12:15היפהופ Aמיכל בן ליאור (נטע עוקאשי)
שעת המפגש12:15 - 13:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:15 - 17:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 14:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
13:00פילאטיס מזרןדנה הרוש
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
13:15פילאטיס ABCניקה פילר (שיר קרמן)
שעת המפגש13:15 - 14:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
13:25היפהופ ABCמיכל בן ליאור (נטע עוקאשי)
שעת המפגש13:25 - 14:40
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
14:00ויניאסה יוגהיערה ישראל
שעת המפגש14:00 - 15:30
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
14:00פילאטיס מכשיריםדנה הרוש
שעת המפגש14:00 - 15:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
14:30פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש14:30 - 15:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:30 - 15:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:40 - 16:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:40 - 15:40
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן