ראשון, 20/01/2019 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
08:00פילאטיס מכשיריםרועי פוזניאק
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מזרןלייה מאירזון
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשיריםרועי פוזניאק
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
10:00יוגילאטיסרוסיטה מנדה (לירי לנדסברג)
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:45 - 11:45
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
12:00פילאטיס מזרןדנה מרכוס
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:30פילאטיס ABCניקה פילר
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס מזרןאיילת בשור (תמר גוטהרץ)
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 18:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
18:00FlyFit ABC (הרשמה מראש)לייה מאירזון
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:20
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:30באר פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 19:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מזרןאיילת בשור (ניקה פילר)
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
19:35פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש19:35 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מכשירים ABCדנה הרוש
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
20:15פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן