רביעי, 19/12/2018 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
שעת המפגש07:30 - 09:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:15
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מתיחותלייה מאירזון
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס ABCקטי גנאה
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מזרןדנה הרוש
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:30ערסלים Aשלי אבגי-טבק
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:30בלט BCלולה ליכטמן אירגו
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
10:00ויניאסה יוגהניקה פרנקן
שעת המפגש10:00 - 11:30
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
10:30ערסלים אמהות ותינוקותשלי אבגי-טבק
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:00פילאטיס ABCקטי גנאה
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:15 - 13:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:00 - 15:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:20
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 19:00
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:00גאגא ABCמורה מתחלף (מדיסון הוק)
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 18:50
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס מכשירים ABCאלינור מרין
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:00ג'יירוקינסיסהילה גרימברג
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש18:00 - 18:55
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:00באר פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:20ויניאסה יוגהדפנה ברוך
שעת המפגש18:20 - 19:35
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:30TRX ABC (הרשמה מראש)עמנואל עומר
שעת המפגש18:30 - 19:20
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
18:30פילאטיס מכשירים ABעטר בירמן
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:00יסודות היוגה ABניקה פרנקן
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש19:00 - 19:55
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מכשירים BCאלינור מרין
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מזרןתמר רוזנברג
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםבחוץ
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
19:15אגרוף קלאסי BCעוז גולדברג
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:20 - 20:20
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מכשירים BCעטר בירמן
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש20:00 - 20:55
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מזרןדנה הרוש
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
20:00עיצוב וחיטובאווה (עדן ליאור אלמגור)
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מכשירים ABCאלינור מרין (רותם ניצן)
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
20:15ויניאסה יוגהדפנה ברוך
שעת המפגש20:15 - 21:45
מיקוםמסילת ישרים 92, שפירא
מקומות פנויים99
20:30פילאטיס מכשירים BCעטר בירמן
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
20:30ויניאסה יוגה ABCניקה פרנקן
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:45אגרוף קלאסי Aעוז גולדברג
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
21:00TRXשחר ברקוביץ'
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
21:00זומבה ABCאווה (אלנה שולק)
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 39
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן