ראשון, 22/04/2018 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
08:00פילאטיס מכשיריםיערה ניראל
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מזרןלייה מאירזון (הילה גרימברג)
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:00יוגה אוויריתלייה מאירזון (סיון ניר)
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשיריםיערה ניראל
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
09:15בלט BCדינה זיו (מוריאל דבי)
שעת המפגש09:15 - 10:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:45גאגא ABCמורה מתחלף (ליה וייל)
שעת המפגש10:45 - 11:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:45 - 11:45
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
12:00טכניקה ורפרטוארמורה מתחלף (רונית זיו)
שעת המפגש12:00 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:30פלדנקרייזרוני דומיניץ
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
17:30פילאטיס ABCניקה פילר
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס מזרןאיילת בשור
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:00FlyFit (הרשמה מראש)סיון ניר
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 18:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:15 - 19:10
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
18:30באר פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:20
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 19:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
19:15אגרוף קלאסי BCעוז גולדברג
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםבחוץ
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:05
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30BOOTCAMP ABCמורן שניר
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:35פילאטיס ABCליטל קורן
שעת המפגש19:35 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 21:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 20:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:10 - 21:40
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
20:15קיקבוקס ABCעדן ליאור אלמגור
שעת המפגש20:15 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:15פילאטיס מכשיריםענבל גכט
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
20:15זומבה ABCכוכב-השחר גרין
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:20TRX ABC (הרשמה מראש)מורן שניר
שעת המפגש20:20 - 21:10
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
20:30אקרו יוגהלייה מאירזון (יניב כהן)
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:40 - 22:10
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:45אגרוף קלאסי Aעוז גולדברג
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן