שלישי, 16/01/2018 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
שעת המפגש07:00 - 08:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מכשיריםשון מזרחי (דנה הרוש)
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
09:00יוגילאטיס ABCשיר קרמן
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
09:15פילאטיס מכשיריםשון מזרחי (דנה הרוש)
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:30ויניאסה יוגה ABCניקה פרנקן
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מזרןליטל קורן
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
11:00פילאטיסירדן רז (הילה גרימברג)
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
11:00מודרני BCרוני חדש
שעת המפגש11:00 - 12:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 16:00
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
12:00פילאטיס מכשיריםרוסיטה מנדה
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
12:30פילאטיס ABCדנה מרכוס (דנה הרוש)
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
13:00פילאטיס ערסליםליטל קורן
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
17:00פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 21:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
17:30פילאטיס מכשירים ABCשובל מנטל
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:45מתיחות ABCירדן רז (עדו גידרון)
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:10
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
18:00שאדו יוגה ABCגדי יחיאלי
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
18:00בלט ABלירון כהן (אמונתיה שילת)
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:15 - 19:10
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
18:15פילאטיס יסודותגליה רפאל
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:15פילאטיס מכשיריםרוסיטה מנדה
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:30פילאטיס מכשירים ABCשובל מנטל
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
18:30קיקבוקס ABCמתן הלוי
שעת המפגש18:30 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:30פילאטיס מזרןאיילת בשור
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
19:00FlyFit (הרשמה מראש)סיון ניר (רינת שרה רוזנבלט)
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:10 - 20:25
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:15ג'אז מודרני BCנטע קוטאי
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:15פילאטיס מזרןליטל קורן
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:25 - 20:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
19:30Bad Assרותם רוזנסקי
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
19:30פלדנקרייזרועי באר
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס ABCירדן רז (לירון ברייר)
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מכשיריםרוסיטה מנדה
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מכשירים ABCשובל מנטל
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
20:15מחקר תנועה ABCמורה מתחלף (רוני הלר)
שעת המפגש20:15 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:30פילאטיס מכשירים ABCשובל מנטל
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:30אקרו יוגהלייה מאירזון
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
20:30TRX BC (הרשמה מראש)רותם רוזנסקי
שעת המפגש20:30 - 21:20
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
20:40עיצוב על הבאר ABCכרמל ניצני
שעת המפגש20:40 - 21:40
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
21:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג (שיר קרמן)
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
21:00היפהופ Aמארווין
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
21:05ויניאסה יוגה Aמור אוהד
שעת המפגש21:05 - 22:35
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן