ראשון, 23/07/2017 (היום)
סינון
מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות
07:30פילאטיס מזרןאיילת בשור
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מכשיריםעדי אנשל
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
08:30עיצוב על הבאררותם רוזנסקי
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
08:30ויניאסה יוגה ABCאלה רימון
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשיריםעדי אנשל
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00בודוקון יוגה ABCניקה פרנקן
שעת המפגש09:00 - 10:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:15 - 10:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:15 - 10:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:30פילאטיס מזרןדניאל גמליאל
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:45 - 11:45
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
10:45גאגא ABCמורה מתחלף (קלווין וו)
שעת המפגש10:45 - 11:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
11:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:45 - 12:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:00 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס מכשירים ABעומר צור
שעת המפגש18:00 - 18:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:25
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
18:30TRX פילאטיסשירן ברקוביץ'
שעת המפגש18:30 - 19:20
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
18:30פילאטיס מכשיריםנוגה שביט
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
18:45FlyFitסיון ניר
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
19:00ג'ז מודרני Bלירון כהן (ליגל מלמד)
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 19:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:10
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30BOOTCAMP ABCמורן שניר
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
19:35פילאטיס ABCליטל קורן (מור ברגמן)
שעת המפגש19:35 - 20:30
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
19:45פילאטיס מכשיריםנוגה שביט
שעת המפגש19:45 - 20:45
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 21:15
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 20:55
מיקוםשמעון הצדיק 18, יפו
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:10 - 21:40
מיקוםרוטשילד 4
מקומות פנויים99
20:15קיקבוקס ABCאור קרת
שעת המפגש20:15 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:15זומבה ABCכוכב-השחר גרין
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:20TRX ABC (הרשמה מראש)מורן שניר
שעת המפגש20:20 - 21:10
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםוושינגטון 29
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:30עיצוב על הבארמור אוהד
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםמזא"ה 42
מקומות פנויים99
20:30עיצוברותם רוזנסקי
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםמנדלי 9
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן